Niemand ist angemeldet

Serwis / Części zamienne

Twoja satysfakcja jest dla nas i naszych partnerów serwisowych w centrum. Dobra obsługa klienta nie opłaca dla Ciebie.

Stała gotowość operacyjną urządzenia pracy jest dla Ciebie bardzo ważne .

My w ISEKI kształcą specjalistów w zakresie dostaw części zamiennych i napraw znamy nasze produkty ISEKI szczegółowo iz nami można uzyskać odpowiedzi na pytania do naprawy, gwarancja , dostawa części zamiennych .

 

Katalogi części zamiennych do maszyn i podstawowych produktów wytwarzanych przez ISEKI oryginalnych załączników są do partnerów serwisowych ISEKI na nośnikach elektronicznych cztery razy w roku , obecnie dostępny. Tak jest twoje usługi ISEKI lokalni partnerzy zawsze mają najnowsze informacje i szybko i dokładniewymagane części zamiennych .

 

• Części zamienne do starszych modeli

ᅠᅠZapewniamy , niż przewidziane przez ustawodawcę 10 lat poza tobą produktów firmy ISEKI - zawodowychniezawodnych dostaw części zamiennych i informacji technicznych ᅠᅠtemat . Są traktory ISEKI na rynku , które są 30 lat i dla których jesteśmy jeszcze części ᅠᅠmoże dostarczyć .

 

• Części zamienne do ciągnika i wdrożyć z jednego źródła

ᅠᅠISEKI produkuje nie tylko sam ciągnik . Ponadto, elementy wyposażenia, takie jak dodatkowe ᅠᅠSystemy hydrauliczne , kabiny , przedni WOM, przedni podnośnik , itp. rozwijać się z ISEKI - GmbH , wyprodukowane lub wytworzone w celu .

ᅠᅠI załączniki , takie jak kosiarki, trawa i Laubsammesysteme , zamiatarki ,

ᅠᅠLemiesze , rozpraszający u.m. rozwijane są także w Niemczech w ISEKI

ᅠᅠi wyprodukowane .

 

• optymalnie dopasowane do siebie nawzajem

ᅠᅠW ISEKI zdecydować się na rozwiązanie systemowe z jednego źródła . Maszyna podstawowa i ᅠᅠZałączniki są optymalnie dopasowane do siebie , ponieważ ISEKI Anbaueräte specjalnie dla ISEKI ᅠᅠMaszyny podstawowe opracowane . To prawda, dla długości fal macierzystych, wspólnych , obciążeń osi , itp.

 

• Jeden styk na części i roszczeń gwarancyjnych

ᅠᅠISEKI ,operator systemu zapewnia w ten sposób kompletne rozwiązanie , które również ᅠᅠz obsługą klienta ISEKI , niezależnie od tego, czy dostawy części zamiennych, instrukcji napraw lub gwarancji ᅠᅠPrzetwarzanie jest obsługiwane centralnie na Iseki. I w ten sposób , ty i twój ISEKI - Temat

ᅠᅠDealer to zrobić tylko z jednym partnerem , który dba o swoich potrzebach .

ᅠᅠTo biurokratyczne i ogólnie szybko w przetwórstwie .

 

• Szkolenie być na bieżąco

ᅠᅠW ISEKI własnym centrum szkoleniowym w Meerbusch, obsługi klienta i

ᅠᅠCzęści część pracowników regularnie o nowe rozwiązania technologiczne i zmiany w ᅠᅠCzynienia z maszyn ISEKI przeszkolonych . To daje spokój to ze specjalistami

ᅠᅠmusiał zrobić , kto może zrozumieć ich rzemiosła i pomóc szybko na .

 

• Instrukcje konserwacji

ᅠᅠISEKI użytecznych instrukcji konserwacji , które muszą być przestrzegane , aby utrzymać wartość swojego ISEKI ᅠᅠMaszyna wpływ pozytywny .

 

© ISEKI-Maschinen GmbH

powrót do strony głównej

ISEKI-Maschinen GmbH • Rudolf-Diesel-Str. 4 • 40670 Meerbusch • Tel.: +48 609 660 140 • Mail: polska@iseki.de

* wymagany
Zarejestrowana przez: E-mail newslettera

Poinformujemy Cię o aktualnych ofertach, używane oferty Demo, aktualności i wydarzenia. Otrzymasz Iseki-newsletter 8-10 razy w roku i może wypisać, klikając w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą automatycznie usuwane z systemu.